Дуже зайшли сукенки для доньки на свято: тканини відчутно кращі, ніж у масмаркеті. Запам’яталось охайне пакування і точний розмір. Так, ціна вище, але вигляд і посадка це виправдовують.
Асортимент вишуканий, пакування як подарунок. Розміри інколи швидко розлітаються. Загалом дуже задоволена, просто хотілося б трохи більше акцій на популярні моделі.