Перейти write review

MAKEUP (Мейкап) Відгуки: 127

2.2

44

оглядачів рекомендують

makeup.com.ua
Читати відгуки

Бізнес-інформація

Володієте цією компанією?

Відповісти як компанія

Відгуки з відповідями залучають на 🔥59% більше постійних клієнтів і на 🔥20% більше перших клієнтів

Категорія:

Косметика

Кожен бренд на RealReviews.io належить до певної категорії, де він займає певну позицію в рейтингу. Рейтинг визначається різними факторами, такими як загальний рейтинг на сайті, кількість відгуків, активність бізнесу в управлінні відгуками, взаємодія з клієнтами тощо.

MAKEUP займає 2 серед 4 найкращих компаній у Косметика на RealReviews.io

Найкраще в категорії Косметика

Відгуки клієнтів

Сортування

  • Сортувати:
  • За релевантністю розташування
  • Датою
  • За рейтингом (від низького до високого)
  • За рейтингом (від високого до низького)

Підсумок

MAKEUP має рейтинг 2.2 - сформований на основi 127 відгуків, що вказує на низький рівень задоволеності клієнтів!

  • 5 зірок

    23%

    30 відгукiв

    30 відгукiв

  • 4 зірок

    2%

    3 відгукiв

    3 відгукiв

  • 3 зірок

    2%

    3 відгукiв

    3 відгукiв

  • 2 зірок

    10%

    13 відгукiв

    13 відгукiв

  • 1 зірок

    63%

    78 відгукiв

    78 відгукiв

  • Н

    Наталія

    1 відгукiв

    Ukraine

    Розчарована у ставленні Makeup

    Доброго дня ! Дуже розчарована , так як робила замовлення і чекала кращого ставлення від Makeup. Зробила замовлення 22.01.2025 , 23.01.2025 звʼязався курʼєр , повідомив що через 30 хв буде , я сказала йому , що мене вже немає вдома і чекати так довго його не можу , маю свої справи , перенесли на 24.01. 2025 , сказав курʼєр що принесе посилку , все домовилися . Чекала знов цілий день , так і не дзвонив . Я вже не витримала і зателефонувала на майкап , мені передзвонила оператор , і сказала , що оточнить в курʼєра . Курʼєр повідомив операторові , що дзвонила і не могла дозвонитися , ВИ СЕРЙОЗНО ЗА ЦІЛИЙ ДЕНЬ НЕМОГЛА ДОЗВОНИТИСЯ. До мене ніхто не телефонував . Це ,що за таке ставлення до своїх клієнтів , які роблять не один рік замовлення і на немалі суми , що це таке ? Оператор мені повідомила , що моє замовлення відмінили , хто Вам надав таке право ? Я вшоці від такого ставлення і від такого курʼєра .

    0 коментарі

    Відповісти на Наталія

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    2 відгукiв

    Ukraine

    Виправили ситуацію

    Залишала тут відгук про тіні не того кольору і що мій негативний відгук про це не був опублікований. Відгук негативний не опублікували, але зв'язались і пообіцяли виправити на сайті невірну інформацію і мені знижку на наступне замовлення

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    2 відгукiв

    Ukraine

    Видаляють негативні відгуки про продукт

    Багато років користуюсь, все було добре, поки не замовила тіні для повік, що взагалі не того кольору, що на фото в описі товару, взагалі не того, а не через спотворення екраном пристрою, мабуть на сайті переплутали фотографії, бо тіней там було багато. Я потім перевірила на сайті виробника цих тіней - і там колір вказаний вірно. Так от - відгук не опублікували і ладно б тільки це, але ж і не виправили опис товару, хтось також купить собі не той колір, а це вже непорядно.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Ukraine

    Магазин останнім часом дуже розчарував

    Магазин останнім часом дуже розчарував. Я зробила замовлення (одна позиція) і одразу заплатила. Коли прийшов час доставки, а товар так і не доставили, звернулась до служби підтримки. Там мені пояснили, що з товаром щось трапилось під час транспортування, і запропонували зробити замовлення знову, але попереднє було скасоване. Замість того, щоб одразу повідомити про затримку та просто надіслати товар замінений, я отримала таку відповідь. Гроші повернули лише через кілька днів, але бажання знову робити покупку вже не було. Через деякий час, коли емоції трохи заспокоїлись, я вирішила зробити нове замовлення. На пошті не перевірила, бо за роки покупок ніколи не було проблем, а вдома виявилося, що не вистачає пробника парфумів. Не розумію, що відбувається з цим магазином, але більше не хочеться робити тут замовлення.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Г

    Грущак Р.

    1 відгукiв

    Ukraine

    Купив на сайті парфум від Hermes...

    Купив на сайті парфум від Hermes... М'яко кажучи, це НЕ ТЕ!!! І в мене виникло два запитання... Або HERMES не той, або ж сайт... Але мій відгук про парфум сайт МЕЙКАП так і не опублікував🤔... Отже, мабуть, проблема не в HERMES!!!

    0 коментарі

    Відповісти на Грущак Р.

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • А

    Анна

    1 відгукiв

    Ukraine

    Я зробила замовлення на крем, сироватку та міцелярну воду

    Я зробила замовлення на крем, сироватку та міцелярну воду, і була приємно здивована, що вже через три дні моя посилка потрапила до поштомату. Я забрала її, і всі товари були в оригінальних коробках. Дія продуктів мене дуже вразила, дякую!

    0 коментарі

    Відповісти на Анна

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • share

    Розкажіть про свій досвід.

    Поділіться своїми думками та залиште відгук

    Написати відгук
  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Ukraine

    Я майже завжди замовляю тут

    Я майже завжди замовляю тут, і щиро здивований кількістю поганих відгуків. Особисто в мене ніколи не було жодних проблем з покупками, все завжди приходить швидко і в гарному стані.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • L

    Lola

    1 відгукiв

    Ukraine

    Замовила Tiziana Terenzi Rosso Pompei

    Замовила Tiziana Terenzi Rosso Pompei за майже 6000 грн і отримала дешеву підробку. Менеджер з впевненістю заявив, що нішева парфумерія може бути й кривою, й брудною всередині, бо так захотів дизайнер. А вони, мол, продають тільки оригінали 🤦🤦🤦🤦🤣. Багато читала відгуків про підробки на мейк апі, але думала, що мене це не стосується… Компанія відмовилася повертати гроші чи міняти товар. В якості "втіхи" запропонували 100 грн знижки на наступну покупку 🤦🤦🤦🤦🤦🤦. Мошенники, причому зовсім без сорому 🤣🤣 Не рекомендую цей магазин! Дорогу парфумерію варто купувати лише на перевірених сайтах в ЄС. Тут хіба що порошкове мило, та й то… уважно дивіться на термін придатності!

    0 коментарі

    Відповісти на Lola

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • О

    Ольга

    1 відгукiв

    Ukraine

    Не виконання обов’язків

    Був подарунок на день народження сертифікату Захотіла скористать ,не змогла ,обмеження Повернення не здійснюється Не рекомендую магазин ,обман

    0 коментарі

    Відповісти на Ольга

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Ukraine

    Після скасування замовлення тиждень обіцяли

    Після скасування замовлення тиждень обіцяли повернути гроші, а тепер пишуть, що замовлення не було оплачено. Просто шахраї. З квитанцією з банку – нічого не зробиш. Жалюгідні люди.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • R

    Roman Floyd

    1 відгукiв

    Ukraine

    Придбав парфуми Versace Eros Flame 200 мл

    Придбав парфуми Versace Eros Flame 200 мл на "новорічній знижці" за 2249 гривень. Коли отримав, виявилось, що флакон був вже відкритий, а пакування знову обгорнуте в плівку. На частині коробки, яка відкривається, є великий залом, наче хтось намагався її відкрити і погнув пальцем. Куточки всередині також зіпсовані, а на плівці залишки клею. Відсутній захисний корок.

    0 коментарі

    Відповісти на Roman Floyd

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • share

    Розкажіть про свій досвід.

    Поділіться своїми думками та залиште відгук

    Написати відгук
  • U

    Ufkbyf

    1 відгукiв

    Ukraine

    Не замовляйте доставку кур'єром

    Велика претензія до доставки товару кур'єром. Він приходить лише в той час, коли зручно йому, хоча оперетор озвучує час доставки з 9.00 до 18.00. Тому доводиться отримувати товар деінде без можливості його оглянути як слід.

    0 коментарі

    Відповісти на Ufkbyf

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Н

    Наталія

    1 відгукiв

    Ukraine

    Парфуми МейкАпу підробка

    Парфуми МейкАпу підробка. Начитавшись "хвалебних відгуків", купила так званий у них "Lancome Idole Le Parfume"25 мл. . Потім перевірила штрихкод на відомому сайті. Пробивається, все добре. Але(!)- об'єм видає 50мл. Тобто просто наклеїли папірець з першим попавшимся штрихкодом ( він не написаний, а приклеїний ). Плюс на слюді немає квадратної чи круглої печатки, є багато вільного простору між коробкою і слюдою, і парфум бовтається в коробці, - чого немає в оригіналах. Мій негативний відгук видалили 2 рази. Ось і вся репутація Мейкапу. Більше нічого не куплю. І всім не раджу.

    0 коментарі

    Відповісти на Наталія

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • X

    Xristina

    1 відгукiв

    Ukraine

    Цей магазин дуже подобається.

    Цей магазин дуже подобається. Завжди з задоволенням роблю покупки. Купую майже кожен тиждень. Постійно є потреба в чомусь новому)

    0 коментарі

    Відповісти на Xristina

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Ukraine

    Ці "люди" продають підробки.

    Ці "люди" продають підробки. Видаляють коментарі, щоб створити враження, що все у них добре. Вони забувають, що люди спілкуються не тільки онлайн, але й в реальному житті. Купівля косметики у них — це як гра в лотерею: можливо, вам надішлють якісну продукцію, а може й щось зовсім інше. Краще обійти цих шахраїв. Їх єдине спасіння — це те, що більшість людей не має часу, сили або бажання йти в прокуратуру зі скаргою на шахрайство, а може, і варто було б це зробити. Просто жахливо.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Д

    Дмитро

    1 відгукiв

    Ukraine

    Не робіть передоплату

    Оплатив через еппл пей, замовлення не доставили, гроші не повернули. В підтримці спочатку брехали, що замовлення відправлено, потім брехали, що повернуть гроші. Вже два тижні пройшло - гроші не повернули.

    0 коментарі

    Відповісти на Дмитро

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • share

    Розкажіть про свій досвід.

    Поділіться своїми думками та залиште відгук

    Написати відгук
  • В

    Вероніка

    1 відгукiв

    Ukraine

    Зазвичай я роблю замовлення на цьому сайті

    Зазвичай я роблю замовлення на цьому сайті і не можу зрозуміти, чому так багато негативних відгуків. Особисто мені жодного разу не траплялося якихось проблем з мейкапом. Навпаки, все завжди приходить швидко і в хорошому стані. Якщо порівнювати ціни на косметику в інших інтернет-магазинах, то тут значно дешевше, особливо якщо вдалось натрапити на знижки.

    0 коментарі

    Відповісти на Вероніка

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Ukraine

    Оформлення замовлення завжди зручне

    Оформлення замовлення завжди зручне, ніколи не було труднощів з товаром, а доставка швидка. Орієнтованість на клієнтів на високому рівні.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Ю

    Юлія

    1 відгукiв

    Шахраї і хамлюги

    Замовила товар. Приїхала шампунь з 530 мл. Наявний вміст менше 200 мл. Більше ніколи в житті не замовлятиму товар в даному інтернет магазині. Мене просто ошукали. Шахраї просто

    0 коментарі

    Відповісти на Юлія

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • С

    Світлана

    1 відгукiв

    100% підроблені парфуми

    Парфуми на цьому сайті 100% підробка, тому як є порівняння з оригіналом. Купувала Givenchy Dahlia Divin., дешева підробка. Менеджери відписують про якість пори роки, про спиртові пробки, про те що має відстоятися, про те в яку пору збирався урожай і тому подібне. Але ароамт або відповідає дійсності або ні. На цьому сайті придбання парфумів, це не малі кошти викинуті на вітер. Те саме якби купити парфум на розлив в якомусь переході, тільки за меші гроші в десятки разів. "Не угодні" відгуки одразу видаляються. Тому якщо при виборі хтось опирається на відгуки, майте на увазі, що це все обман.

    0 коментарі

    Відповісти на Світлана

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Це було перше і останнє замовлення на цьому сайті.

    Це було перше і останнє замовлення на цьому сайті. Я замовив подарунок для себе, витративши кругленьку суму. І що я отримав? — Продукти, які були погано запаковані (речі, які потрібно, як мінімум, загорнути у плівку, ну капець), просто всунуті в коробку, ще й покриті піском, точніше — пилом. У мене немає цензурних слів на таку ситуацію.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • share

    Розкажіть про свій досвід.

    Поділіться своїми думками та залиште відгук

    Написати відгук
  • M

    Mathew Flanaghan

    1 відгукiв

    Оформлював замовлення через сайт.

    Оформлював замовлення через сайт. Точка видачі знаходиться у Сільпо на вул. Гончара, поруч з цирком. вийшов з роботи, приїхав забрати, а мені кажуть, що не можуть видати, хоча моє замовлення в них є. Дзвоню на гарячу лінію, а там кажуть, що зараз не видадуть, можливо пізніше. Ніяких пояснень чи вибачень не надали. Я думав, що такого сервісу вже не існує.

    0 коментарі

    Відповісти на Mathew Flanaghan

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • О

    Ольга Ш.

    1 відгукiв

    Дуже, дуже сумно. Ресурс був відмінний.

    Дуже, дуже сумно. Ресурс був відмінний. Купувала у них постійно вже близько 10 років. І завжди була впевнена в їхній бездоганності. Але останні кілька років постійно натрапляю на підробки. Або на репліки з ліцензією, про які не зазначено в описі. І це не дешеві підробки. У таких випадках вони не реагують на скарги і видаляють коментарі на своєму сайті без публікації. Окрім цього, вражає непрофесійність їхніх "консультантів", які не розуміють різниці між кислотним і лужним шампунем, не знають, що таке рН, плутають їх і радять один замість іншого. Але постійно повторюють "виробник обіцяв розповісти".

    0 коментарі

    Відповісти на Ольга Ш.

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • D

    Di

    3 відгукiв

    топ на українському ринку косметики

    постійно замовляю тут косметику і доглядальну, і декоративну вже років 5) величезний плюс за безкоштовну доставку, в залежності від адреси кур'єри різні попадались, але здебільшого дуже приємні люди)) все завжди приходило в ідеальному стані, ніяких нарікань

    0 коментарі

    Відповісти на Di

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • І

    Ірина

    1 відгукiв

    Замовила духи з Європи.

    Замовила духи з Європи. Воді 8 рків, я не гадала, що отримаю такий рарітет. Після цього мене повністью ігнорували та видаляли відгуки.

    0 коментарі

    Відповісти на Ірина

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Д

    Дмитро

    1 відгукiв

    На своєму сайті видаляють відгуки, тому пишу тут.

    На своєму сайті видаляють відгуки, тому пишу тут. Замовив туалетну воду, на сайті відгуки чудові - пишуть 100% оригінал. У реальності запаху вистачає навіть на годину. Витрачені гроші напрасно. Обманюють наповал. Підтвердженням тому є видалення відгуків на їхньому сайті. Залишають або замовлені, або тим, кому пощастило і отримали оригінал. Почитав відгуки про мою туалетну воду на Allegro - поляки пишуть, що дійсно існують підробки. Ось наші їх і продають, видаючи за оригінальний продукт. Скільки років купую товари в інтернеті, перший раз стикнувся з аферою ще й на непогану суму.

    0 коментарі

    Відповісти на Дмитро

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • share

    Розкажіть про свій досвід.

    Поділіться своїми думками та залиште відгук

    Написати відгук
  • О

    Оля

    1 відгукiв

    Отримала сертифікати швидко і з подарунком!

    Отримала сертифікати швидко і з подарунком! Дуже вдячна за це! Завжди раджу ваші товари - зручно, легко та приємно!

    0 коментарі

    Відповісти на Оля

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • A

    Anonymous

    1 відгукiв

    Приємне місце.

    Приємне місце. Яскраві враження. Мені дійсно все сподобалося. Дякую за такий сервіс. Все дуже професійно. Навіть не сподівалась на таке.

    0 коментарі

    Відповісти на Anonymous

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Л

    Лєна

    1 відгукiв

    Користуюсь послугами Мейкап

    Користуюсь послугами Мейкап вже близько п'яти років. Замовляю там перевірені засоби для догляду за собою і завдяки великій кількості відгуків про продукцію, яка справді є реальною, обираю для себе й новинки :) Ціни приємні і, звісно ж, приємною є те, що кур'єрська доставка є безкоштовною. Тисяча рекомендацій!!!

    0 коментарі

    Відповісти на Лєна

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

  • Т

    Таня

    1 відгукiв

    Дякую, працівникам інтернет магазину

    Дякую, працівникам інтернет магазину мейкап за добре обслуговування та прискорене вирішення проблем.

    0 коментарі

    Відповісти на Таня

    Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.

Рейтинг на різних сайтах

  • Otzyv.eu

    2.5

  • Otzyvua.net

    2.5

Про MAKEUP

MAKEUP - це провідний український інтернет-магазин косметики та парфюмерії, який пропонує широкий асортимент продукції від світових брендів. Магазин зарекомендував себе як надійний постачальник оригінальної продукції, включаючи товари для догляду за шкірою, волоссям, декоративну косметику та парфюмерію. Завдяки високій якості сервісу та широкому вибору, MAKEUP здобув популярність серед мільйонів покупців у 14 країнах, зокрема в Україні, де має понад 3 мільйони зареєстрованих користувачів. Компанія також активно співпрацює з продавцями для реалізації їх товарів через платформу.

Деталі компанії:

  • Місцезнаходження: Головний офіс компанії розташований у м. Київ, Україна.
  • Власник: Власниками компанії є Сергій Волобуєв, Євген Малєв.
  • Дата заснуваня: Компанія заснована у 2009 році

  • Translation language

Акції та промокоди

У цього бренду поки немає активних акцій. Маєте одну? Поділіться нею зі спільнотою.