Замовив картку SD на 256Гб. Дякую, що не сплатив гроші відразу, а замовив післяплату. Часу був тиждень до відпустки. Замовлення підтвердили, менеджер сказав, що відправлять не завтра, а після завтра. Час був, я погодився. Після завтра не відправили. На сайті цей лот зник. Але з'явився такий самий лише за новою ціною, на 1000 грн. дорожчий. На запитання, чого не відправили, вибачились та пообіцяли відправити завтра. На завтра також не відправили. Я замовив за старою ціною у іншого продавця. Відправили того ж дня. Через тиждень після замовлення на мої запитання що трапилося, просто відповіли, що на жаль вони не можуть відправити цей товар. Більше я сам, і знайомих попереджу не купувати у цього продавця, щоб потім не мати проблем за свої гроші.