Хіміотерапія 26.05.2026.( 5. Палата)
А все наче добре починалося, крапельниця добігала кінця (5 годин)! І тут медична сестра ( **** ) наче оскаженіла!!! Почала кричати , що закінчилась зміна.. кинула мені ліки які потрібно зберігати в холоді, а на прохання перенести до холодильника в частину де е черговий ! Почала вислуховувати своє невдоволення! На прохання заклеіти ранку від крапельниці відповіла , чи є в мене чім ? І чому я не купила більше пластиру, а тільки для крапельниць? В мене почалась панічна атака! Я ледь оговталася! Це було гірше обстріляв, бо то вороги !! !
0 коментарі
Відповісти на Світлана
Коментар повинен містити щонайменше 10 символів.